scroll

Jesteśmy ekspertami

AB Agri Polska jest częścią AB Neo - specjalistycznego producenta i międzynarodowego dostawcy rozwiązań żywieniowych.

Firma została zbudowana na reputacji wysokiej jakości pasz, wspierających zdrowie po odsadzeniu i maksymalizowania wydajności w dalszych etapach produkcji.

Nasza dwudziestoletnia historia łączy wysokie kompetencje w żywieniu prosiąt, wytwarzaniu pasz typu prestarter i obsłudze klienta, z zespołem zdeterminowanym, aby spełniać najwyższe standardy. Nieustannie dążymy do tego, aby być gotowym na przyszłe wyzwania w produkcji trzody chlewnej i możemy pochwalić się akredytacją wielu organizacji zapewnianiających i kontrolujących jakość.

Poznaj Naszą organizację


AB Neo jest naszą firmą macierzystą, zajmującą się wyłącznie rozwiązaniami dla obszaru „Noworodki” w zakresie zwierząt produkcyjnych.

Posiadamy sieć ekspertów, którzy oferują szeroką gamę najlepszych produktów do profesjonalnej produkcji trzody chlewnej.

Czytaj więcej o AB Neo

1Microscope Quality

Centrum Doskonalenia produktów

AB Neo współpracuje z zewnętrznymi organizacjami pilotażowymi i uniwersytetami w Europie. Budujemy centrum doswiadczalne w Hiszpanii, które corocznie będzie przeprowadzało 35-40 eksperymentów z prosiętami.

Świnie będą badane od odsadzenia do 25 kg. Da nam to mocne podstawy do rozwoju i ulepszania naszego portfolio produktów, aby sprostać rozwojowi produkcji trzody chlewnej.

Czysta praktyka oznacza, że nasza koncepcja Primary Diets ma na celu zwiększenie produktywności europejskich producentów trzody chlewnej.

Konfiguracja:

  • 1.000 prosiąt w próbach tygodniowo
  • 7 sekcji z 48 kojcami
  • 25 świń na jeden kojec
  • Możliwość indywidualnego pomiaru za pomocą mikroczipa
    (pobór wody, pobieranie paszy, dzienny wzrost)

Istniejemy globalnie ale pracujemy lokalnie!

Nasza światowa sieć AB Neo i nasze lokalne doświadczenia zapewniają że nasze rozwiązania są dopasowane do tego co potrzebują młode zwierzęta w Twoim gospodarstwie!

Powrót do góry
Naciśnij ENTER by kontynuować lub ESC by wyjść