scroll

Założona w 1991, firma Premier Nutrition dzięki swojej specyfice szybko stała się wiodącym producentem wysokiej jakości premiksów i mikro-dodatków paszowych. Od początku działalności wspiera nasz zespół światowych żywieniowców w tej dziedzinie.

Z naszej fabryki w Wielkiej Brytanii prowadzimy globalną dystrybucję do Europy Zachodniej, Centralnej, Wschodniej oraz Rosji. Również rozwijamy współprace z klientami w Afryce, Bliskim i Środkowym Wschodzie. Kontynuujemy rozszerzanie naszej działalności by rozwinąć długotrwałe relacje w strategicznych dla nas częściach świata.

Ultramix

Ultramix to marka Mieszanek paszowych uzupełniających na bazie, których przygotowuje się pasze pełnoporcjową dla trzody chlewnej o wysokim potencjale produkcyjnym. Produkty wchodzące w skład marki cechuje wysoka zawartość najważniejszych w żywieniu składników pokarmowych takich jak: aminokwasy egzogenne, witaminy, minerały, oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań żywieniowych podnoszących strawność i energetyczność dawki pokarmowej.

Warchlaki i tuczniki żywione na bazie tych produktów uzyskują wysokie przyrosty dzienne, niskie zużycie paszy na kg przyrostu, bardzo wysoką użytkowność rozpłodową.

Trials

Ultramix - premiksy

P.W. 5%

9.0 – 18.0 kg.mc.

5% mieszanka paszowa uzupełniająca do użycia w gospodarstwie. W połączeniu ze zbożami, śrutą sojową, mączką rybną i komponentami mlecznymi służy do otrzymania wysokiej jakości paszy dla prosiąt w wadze 9-18 kg/masy ciała.

WARCHLAK ELITE 4%

15.0-35.0 kg.mc.

4% mieszanka paszowa uzupełniająca do użycia w gospodarstwie. W połączeniu ze zbożami, śrutą sojową, mączką rybną i komponentami mlecznymi służy do otrzymania wysokiej jakości paszy dla prosiąt w wadze 15-35 kg/masy ciała.

TUCZNIK GROW/FINSZ 3-2,5% L.M.

30 – 110 kg.mc.

3 – 2,5% mieszanka paszowa uzupełniająca do sporządzenia w gospodarstwie wysokiej jakości paszy dla tuczników w przedziale wagowym 30 – 70 kg udział 3%, 70 – kg udział 2,5%. Przeznaczony specjalnie dla zwierząt o wysokim potencjale genetycznym.

L.K. LACTATION 3,0%

dla loch karmiących

3% mieszanka paszowa uzupełniająca służąca do sporządzenia wysokiej jakości paszy dla loch w okresie laktacji. Gotowa pasza zbilansowana pod kątem wysokiego zapotrzebowania na mleko przez ssące prosięta. Również pomaga utrzymać prawidłową kondycję maciory w okresie laktacji i krycia.

L.P. PREGNANT 2%

dla loch prośnych

2% mieszanka paszowa uzupełniająca do sporządzenia pełnowartościowej paszy dla macior prośnych, przeznaczonych do żywienia podczas ciąży w ilości 2,5-3 kg paszy dziennie do czasu podwyższonego żywienia na trzy tygodnie przed porodem.

20180109 132222

PREMIKSY DO ŻYWIENIA PŁYNNEGO

Płynne karmienie świń pomaga w znaczny sposób obniżyć koszty produkcyjne. Oprócz odpowiedniego wyposażenia budynków najistotniejszą kwestia jest prawidłowe zbilansowanie dawki pokarmowej.


W zależności od sytuacji rynkowej, lokalnych uwarunkowań często dostępna jest cała gama surowców ubocznych, które z powodzeniem wykorzystać możemy w paszy dla trzody chlewnej.


Specjaliści z Premier Nutrition mają ogromną wiedzę i długoletnie doświadczenie w tym temacie.

ZAPEWNIAMY:

  • Specjalistyczne premiksy dla trzody do żywienia paszami płynnymi
  • Dostosowanie składów premiksów do surowców płynnych dostępnych na fermie
  • Przeprowadzenie oceny surowców płynnych pod kątem zastosowania ich w paszy dla trzody
  • Zbilansowanie dawki pokarmowej
  • Przeprowadzenie analiz wyników produkcyjnych

Wiele innych produktów

W ofercie posiadamy wiele innych produktów oraz rozwiązań żywieniowych dopasowanych indywidualnie do gospodarstwa.
W tym celu prosimy o kontakt z doradcami terenowymi.

Ultramix

Wiedza Specjalistyczna

Poprzez techniczne ekspertyzy, współpracę z ośrodkami badawczo – naukowymi, dostawcami, rolnikami, przetwórniami żywności oraz patrząc na wymagania ostatecznego konsumenta, dostarczamy produkty spełniające oczekiwania nowych wyzwań.
Nasze doświadczenie pozwala zaoferować klientom najbardziej optymalne i oczekiwane rozwiązanie.


Nasze Produkty

Formulacja paszy jest fundamentem i kluczem dla wszystkich wytwórców pasz. Kompozycja paszy i wartości składników pokarmowych decydują o sukcesie produkcyjnym gospodarstw. Wspólna praca z klientami pozwala rozwijać produkty.
Dzięki temu zarówno my jak i nasi hodowcy stają się bardziej konkurencyjni na dynamicznie zmieniającym się rynku.


Bezpieczeństwo Żywności

Nasze wytwórnie uznane są za jedne z najlepszych na świecie jeśli chodzi o przestrzeganie higieny i zarządzanie jakością.
Jesteśmy pierwszym miejscem kontaktu dla wiadomości o zwierzęciu w zagadnieniu żywienia.

Czy potrzebujesz naszej pomocy?

Jesteśmy gotowi na niezobowiązującą rozmowę na temat Twojego zapytania.

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą.Powrót do góry
Naciśnij ENTER by kontynuować lub ESC by wyjść