scroll

PERFORM – nowoczesna linia Prestarterów dla Prosiąt

Ta nowa Linia produktowa została stworzona zwłaszcza z myślą o prosiętach pochodzących z nowoczesnych linii genetycznych utrzymywanych obecnie na fermach gdzie rodzi się dużo prosiąt w miocie i mają one specyficzne potrzeby, których zaspokojenie warunkuje uzyskiwanie bardzo dobrych wyników produkcyjnych.
Wykorzystano zarówno wiedzę płynącą z lat doświadczeń ale również możliwość zastosowania nowoczesnych technologii przy produkcji prestarterów dla prosiąt.

Dlaczego wybrać PERFORM?

Obniżono tutaj poziom Białka surowego jednocześnie przykładając dużą wagę do bilansu Aminokwasów niezbędnych dla zachowania wysokiej odporności immunologicznej prosiąt takich jak Treonina, Tryptofan oraz dla uzyskania wysokich wyników produkcyjnych odchowywanych prosiąt.

Wykorzystano komponenty białkowe wnoszące duży udział Białka szybko trawionego już w początkowych odcinkach przewodu pokarmowego przez co mniej Białka niestrawionego trafia dla bakterii patogennych, które je następnie fermentują w dalszych odcinkach przewodu pokarmowego, a uboczne produkty fermentacji zatruwają organizm prosiąt.

Piglet Feed Pellets

Wsparto się najnowszymi odkryciami firmy z zakresu działania i przydatności dodatków paszowych będących naturalną alternatywą dla antybiotyków. Jest to grupa substancji ze świata roślin, ekstraktów roślinnych działających synergistycznie, wpływających na ogólną poprawę statusu immunologicznego prosiąt oraz odpowiadających za „zdrowie układu pokarmowego„ działających w obrębie układu pokarmowego.

Wprowadzono komponenty paszowe wnoszące odpowiednie włókno funkcjonalne dzięki któremu możemy wpływać na przebieg procesu trawienia oraz tworzyć odpowiednie środowisko do rozwoju bakterii pożytecznych z populacji Lactobacillus.

Niewątpliwie do technologii przydatnych w produkcji pasz dla prosiąt możemy zaliczyć proces mikronizacji zbóż użytych do produkcji prestarterów. Proces ten jest wykorzystywany zarówno przy produkcji linii PERFORM  jak również w innych produktach oferowanych przez firmę Primary Diets.

REKOMENDOWANY PROGRAM ŻYWIENIA PRESTARTERAMI LINII PERFORM W ZALEŻNOŚCI OD WIEKU I MASY ODSADZENIOWEJ

PROSIĘTA 7-7,5 kg m.c (wiek przy odsadzeniu 26 – 28 dni)

  • PERFORM 20
1,0 kg/szt., kolor worka czerwony
  • PERFORM 30
2,0 kg /szt., kolor worka niebieski
  • PERFORM 40
3,0 kg /szt., kolor worka żółty
PERFROM Range 1
PERFROM Range 2

PROSIĘTA 6,0-6,5 kg m.c (wiek przy odsadzeniu 21 dni)

  • PERFORM 10
2,0 kg/szt., kolor worka biały
  • PERFORM 20
1,5 kg /szt., kolor worka czerwony
  • PERFORM 30
3,5 kg /szt., kolor worka niebieski

Czy potrzebujesz naszej pomocy?

Jesteśmy gotowi na niezobowiązującą rozmowę na temat Twojego zapytania.

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą.Powrót do góry
Naciśnij ENTER by kontynuować lub ESC by wyjść